| Adinnutza a întrebat:

Ma numesc Adina si imi place foarte mult de 4 baieti. unul e mai mare ca mine cu o jumatate de ora si locuieste in acelasi bloc cu mine.Nu stiu daca stie ca il plac.Sa ii spun? Pe al doilea l-am cunoscut la tara la colegamea.Intr-o seara am ramas singuri si el m-a sarutat.Colega mea mi-a spus ca si unei fete din sat Alina ii place de el.Eu am intrebat-o si ea mi-a spus ca nu il place si ca pot sa fiu cu el...Eu stau in Bucuresti si nu stiu daca mi-ar cere sa fiu cu el ar fi bine? Al treilea este colegul meu de clasa.Sunt clasa a zecea si de pe la sfarsitul clasei a noua am inceput sa il plac.Am impresia ca stie lucrul asta dar nu imi spune nimic nici nu ma intreaba daca este adevarat. Ce sa fac? sa vorbesc cu el? sa ii spun ca il plac? Si ultimul l-am cunoscut saptamana trecuta. Mi-a placut din prima. Vorbesc cu el pe mess i-am spus ca il plac si mi-a spus ca are prietena de vreo doua trei saptamani. I-am spus cand se despart sa ma anunte si a zis ca asa va face.Ma gandeam sa ii spun daca vrea sa fie cu mine si sa o lase pe fata respectiva dar nu vreau sa par ca sparg relatii si de asta i-am spus ca atunci cand se despart sa ma anunte pentru a nu il pune sa se desparta de fata respectiva.Cum sa fac? Ma ajutati si pe mine? va pup

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Eu iti propun sa lasi prostiile si sa pui mana pe carte!

| User a răspuns:

"unul e mai mare ca mine cu o jumatate de ora"

Ce diferenta!:O Ce detaliu important! :O
Sa stii ca diferenta de jumatate de ora poate fi fatala, deoarece planetele se afla pe axa inversa a axei sale...

| Alex0194 a răspuns:

Pai in primul rand sa te hotarasti pe care il placi cel mai mult. Cei care au prietena sa-i lasi, si vezi tu mai incolo

| TraficDeMentosane a răspuns:

Eu`zic sa alegi un singur baiatwinking
cand te hotarasti sa'mi spui p care l'ai ales si mai vedem atchee hee
Bye wave

| MoonShadowxB a răspuns:

Din moment ce sunteti 5, puteti face un poligon amoros rolling on the floor
Pune mana pe carte si lasa-i incolo de baieti ca o sa ai timp de ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Adina, imi face mare placere sa te ajut
o sa iti dau un sfat:asculta-ti inima. Dar parerea mea e ca ar trebui sa ii spui celui ce sta la tara ca il placi si sa il intrebi daca vrea sa fie prietenul tau. te pup