| DeDe_1220 a întrebat:

Buna
Am o problema acum ceva timp am cunoscut un baiat.Am vorbit si mi-a spus ca ii place foarte mult de mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Eu i-am zis ca inca nu stiu pentru ca nu il cunosc.Peste 2 saptamani am vazut ca el si-a facut prietena.
Credeti ca ar trebui sa mai vorbesc cu el? si ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| DjYeti a răspuns:

Nu cred ca acest lucru te impiedica sa vorbesti cu el, ca si-a facut alta prietena..trebuia sa ii spui da, asta daca il placeai si tu..Comunicarea este importanta intre oameni, indiferent de relatia dintre cei doi. Vorbeste cu el in continuare, tu ai gresit nu el. :-) Succes!

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Eu cred ca nu mai e cazul sa incerci nimic. E ca la gara. Ai ajuns tarziu, ai pierdut trenul. Nu e ceva placut, dar nu e nici o tragedie. Mai sunt si alte trenuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu el...il saluti si atat.

| NinaSimone a răspuns:

Tipul doar cauta o iubita. Nu-ti bate capul. Cauta el ceva si cum nu a gasit la tine, a plecat la alta. E bine ca nu ai acceptatbig grin

| MaddaaxDD a răspuns:

Aici a fost vina ta ca nu ai acceptat cand ai avut ocazia. Dar nu este o tragedie, caci poate mai tarziu o sa realizezi ce gen de persoana este si o sa te bucuri ca nu ai avut o relatie cu el : )