| PonciK3214 a întrebat:

Buna ma numesc Adriana si mi-a trecut o parte din viata mea in singuratate sunt o fata sociabila frumoasa dar si un pic timida la virsta mea nu m-am indragostit niciodata si mie nimeni. din parte masculina nu mi-a dat nici o atentie prieteni tot nu prea am in skype vorbesc doar cu mamica din grecia ma simt singura foarte singura cine are vreun interes pote sa imi scrie in skype adrianka-98

Răspuns Câştigător
| trista_5619 a răspuns:

Ai auzit de asta vreodata? ca iubirea care vine mai tarziu este cea adevarata. (de ce sa fii cu mai multi baieti? daca ei ne fac sa suferim asa am auzit eu de la alte fete), si eu sunt timida,eu tot asa nu am avut pe nimeni si acum este asa frumos,sa iubesti, si sa fii iubita,,, o sa apara ea mai repede decat te astepti!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa ca iti vine vremea tie.

| TitiDrLove a răspuns:

Dar cati ani ai?tongue

| Timmotey a răspuns:

Imi pare rau insa sunt fata ai putea sa te joci un joc online de exemplu imvu si vei gasi destul de multe persoane cu care sa comunici

| Jesss a răspuns:

Deci ai 12 ani... dramatizezi totul de parcaai avea 20 si inca nu te-ai sarutat prima oara, treci peste treaba asta, nu spune nimeni ca daca ai trecut de 10 ani este absolut necesar sa ai un prieten. Sau cauta pe matrimonialewinking

| lauru a răspuns:

Buna Adriana.ma numesc Laurentiu.ai vrea sa iesim la un suc candva? bineinteles daca esti din bucuresti pentru ca eu locuiesc in bucuresti.

| victor_2636 a răspuns:

Lasa ca ori ce om si gaseste jumatatea