| faranumedincauzarobotelului a întrebat:

De ce nimeni nu ma place? Adica prieteni nu am multi, sunt cam timida si uneori ma simt foarte singura. Nu stiu cu cine sa vorbesc, prietenii in vacanta nu dau nici un semn de viata... Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| d1onn5o a răspuns:

Iesi afara, gandeste-te la parcul cel mai apropiat, sau cel care iti place cel mai mult.Du-te si te plimba in el macar 30 de minute. Daca ai obosit, si ai unde aseaza-te pe o banca.Fa asta de cel putin cateva ori pe saptamana.Nu te vei mai simti asa de presata ca esti singura, si poate daca ai noroc dai peste cineva cu care sa te cunosti. Oricum, nu castigi nimic daca stai in casa.

| adrianacerlat1996 a răspuns:

Uneori ma simtem si eu la fel insa cind am inceput sa ma comport mai diferit(sa nu crezi ca am devenit o fufa) adica mai cu curaj am satras atentia mai multor persoane care in curind mi-au devenit foarte buni prieteni incearca si tu.

| adrianacerlat1996 a răspuns:

Uneori ma simtem si eu la fel insa cind am inceput sa ma comport mai diferit(sa nu crezi ca am devenit o fufa) adica mai cu curaj am atras atentia mai multor persoane care in curind mi-au devenit foarte buni prieteni incearca si tu.