| anonim_4396 a întrebat:

Buna ma numesc alexandra si vr sa va pun o intrebare : dac faci dragoste cu un baiat si dp fara prezervativ si daca ii curge sperma pe penis si nu se sterge sau cv si contiinui sa faci dragoste cu el poti ramane insarcinata?/
DAU FUNDA SI VOT mersi fain

Răspuns Câştigător
| Memecy a răspuns:

Draga Alexandra trebuie sa stii ca niciun baiat de pe planeta asta oricat de stapan pe el ar fi nu poate tine in el sperma sa nu uiti asta niciodata niciodata foloseste prezervativ
Normal ca poti ramane insarcinata! folosesti prezervativ si gata, pana la urma daca e sa ramai insarcinata tot ramani si cu un pumn de contraceptive si 10 prezervative dar mai bine sa previi decat avort

8 răspunsuri:
| Roo a răspuns:

Mai fetelor, ce e asa de greu sa va informati putin inainte de a face sex? evident ca poti ramane insarcinata! daca a ejaculat "afara", nu a urinat si nu s-a spalat bine, riscurile de a ramane insarcinata sunt destul de mari! tu gandesti un pic? iti place sa te simti bine, dar habar nu ai la ce riscuri te expui!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este foarte posibil pentru ca sperma aia ajunge unde trebuie. Riscul exista in orice situatie daca nu se foloseste o metoda de contraceptie.

| pisikutza123 a răspuns:

Astai clar

| giulian9 a răspuns:

Categoric ca ramai gravida!

| andreeagicu a răspuns:

In cazul in care esti la ovulatie poti ramane insarcinata. Dar nu e mai usor sa folositi prezervativul?

| MojitoMarco a răspuns:

Da normal ca poti ramane,,, igenic este ca dupa actul sexual sa faceti un dus si dupa puteti continua. bafta

| costiyooo a răspuns:

Da e posibil.chiar foarte posibil doar daca e steril baiatul, atunci nu ai cum sa ramai poti sa lasi un id si mai vbwinking