| XoOxXo a întrebat:

La un act sexual cu prezervativ. Daca la baiat nu i-a curs sperma, poti ramane insarcinata?

10 răspunsuri:
| XoOxXo explică:

Am facut cu prezervativ nu era gaurita prezervativul deci cum sa.ti zic Catauk..., nu a fost nici o picatura de spermatozoid in prezervativ.(Nu i.a curs spermatozoid )

| xMoTaNeL a răspuns:

Nu,n'ai cum sa ramai.Si nici sida nu iei.Deci poti sa stai linistita.

| Christos a răspuns:

Trebuie stiut ca preservativul este un mijloc de contraceptie folosit bineinteles de baieti, care te apara de asa numitele BTS-uri si de o eventuala sarcina. Fiindca, dupa cum spui tu, preservativul nu era rupt, chiar daca baiatul ejacula, tot nu ramaneai insarcinata big grin Si inca ceva...baiatului "nu i-a curs spermatozoid", varianta corecta este "nu i-a scurs sperma(care contine milioane de spermatozoizi)" Ar fi bine sa te mai documentezi inainte de a face prostioarehappy Sper ca te-am putut ajuta :*

| Eufourikul a răspuns:

Numai sperma te poate lasa insarcinata! daca ai folosit prezervativ si totusi nu a iesit nimic e logic ca nu ai sanse sa ramai!

| SmoKKe19 a răspuns:

Da poti, e posibil sa faci gemeni happy.

| VladimirPutin a răspuns:

Nu rămâi păpușă.Din păcate iei SIDA că era găurit.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrumar1 a răspuns:

big grin depinde de varsta poate inca nu era dezvoltat si nu are spermatozoizi... oricum mai treci pe la ginecolog ca nu strika.

| cristy985 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai papusa doar daca nu era prezervativu gaurit si sa ii fi iesit luisperma in prezervativ dar du-te la ginecolog ca nu strica sa fi informata de totwinking si pe parcurs lasati prezervativul in cutie faceti fara ca e senzatia mai palpitanta

| Alexa_5358 a răspuns:

E sterp Succes sa faceti puradei laughing