| brunetikka a întrebat:

ma numesc Andreea si am 17 ani vreau sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi am cunoscut un baiat in discoteca mi-a cerut nr de telefon am tinut legatura ne intalneam in fiecare seara imi zicea ca vrea ceva serios dar nu stiu ce sa credthinking si intr-o zi mi-a zis ca el trebuie sa plece in it sad si m-a intrebat ce am de gand si eu i-am zis ca sunt dispusa sa il astept deoarece am vazut ca imi vorbea frumos etc. dar na. si o lunahee heesi el o zis ca e de acord sa pastram legatura el vine la craciun acasa ...nu stiu ce sa fac sa il astept sau nu sincersadel zicea ca se mergem pe incredere etc. si sincer nu stiu ce sa fac eu as fii dispusa sa il astept cum i-am zis si lui da i-am zis ca nu dupa ceva timp sau cand vine sa imi zica nu mai putem fii impreuna si o zis ca nu ca si el vrea ceva serios cum as putea eu sa imi dau seama daca vrea cu adevarat ceva serios...Va rog!sad Multumesc!:**:*:*

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Fa-ti un idd si pune pe cineva sa se dea la el. daca o faci tu poate sa iti recunoaca anumite fraze, cum scrii etc.tongue

| euu03 a răspuns:

Trimite-mi id tau prin msj si iti zic mai multe.asa nu ne=ai dat prea multe detalii.app sunt fata sa nu crezi a sunt baiat si d-asta ti-am zis sa imi dai idhee hee am trecut si eu prin asa cevahappy

| Miasan a răspuns:

Am fost in aceesi dilema am asteptat si sincer a meritat, daca nu se pierde comunicarea e ok.succes:*