| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Anna si am o mare dilema. in urma cu un an am cunoscut un baiat de care m-am indragostit dar. din cate mi-am dat eu seama el vroia doar sa faca sex cu mine fara a avea o relatie cu mine, apoi ne-am tot intalnit pe ascuns ba la mine ba la el si el tot incerca sa o facem dar eu nu vroiam pentru ca eram virgina dar... pana la urma am facut-o cu el neavand o relatie cu el, dupa aceea el a plecat in strainatate jumatate de an fara sa imi spuna nimic inainte sa plece iar in timpul cat era plecat mai vorbeam pe internet dar foarte rar si el imi spunea ca ii este dor de mine. acum o saptamana el a venit si ne-am intalnit iarasi pe ascuns la mine si el a incercat sa o facem, prima oara nu am vrut dar a tot insistat pana am facut-o iar dupa aceea el nu a mai dat nici un semn, de atunci au trecut doua saptamani... Va rog sa ma ajutati cu sfaturi. ce pot sa fac sa il cuceresc? eu inca mai am sentimente puternice pentru el sad.

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Eu cred ca doreste doar sex din partea ta, sta cu tine pana te convinge si apoi te lasa. vine la tine doar cand ii trebuie Sex. Ti-ai pierdut virginitatea sper sa nu ai remuscari in viitor. E vina ta ca l-ai lasat.

| buzeduulci a răspuns:

Anne, imi pare rau sa iti spun, dar te foloseste. el nu tine la tine cu adevarat si se foloseste de sentimentele tale pentru a obtine partide amoroase.
Renunta la el, uita-l, ignora-l, pentru ca vei regreta mai tarziu. El isi va cauta oricum pe alta, si te va da la o parte. Nu te va cauta decat iar pentru sex.
Nu te lasa pacalita de baieti dn acestia si vezi si pune ochii pe unul mai cumintel. :*
take care! big hug

| Atâtdedulce a răspuns:

Vrei să-l cucereşti ca să ce? Să devii jucăria lui sexuală? happy Nu draga mea. Respectă-te. Învaţă să ai sentimente puternice mai întâi faţă de tine, nu faţă de unul care nu ştie să te respecte, să te iubească şi care te foloseşte.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

A vrut sex.a obtinut.te ai lasat dusa de val.nu trebuia.acum este foarte bine sa il uiti.normal ca tii la el.pentru ca este primul baiat.dar nu merita.pentru ca daca te vei intalni cu el...la fel.sexxx! Tu ai facut tot sa il cuceresti si sa ramai cu el.nu mai ai ce face...doar uita l.oh go on

| Andrei_4336 a răspuns:

Gaseste-ti altu, da-i pace la asta

| MoNik_4396 a răspuns:

Gasesteti pe altu', tipu' asta vrea numai sex in nici un caz o relatie, se foloseste de tine... uital, si daca mai vine la tine.un sfat, nu mai cedawinking

| anne16 a răspuns:

Este atat de greu sa il uit. am incercat dar nu pot, nu exista zi in care sa nu ma gandesc la el. poate daca as stii cum sa il fac sa se indragosteasca de mine... sad

| briana11 a răspuns:

Stai cuminte draga mea, el vrea numa sex de la tine