| cosmin_4019 a întrebat:

Ma numesc Cosmin.As vrea sa stiu daca e normal sa am penisul de 5 cm in erectie. Am 14 ani.Nu vreau raspunsuri jignitoare.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu trebuie sa îti faci probleme din aceasta cauza, ai o varsta la care ar trebui sa te intereseze problemele legete de scoala, in rest sa fii sanatos ca aceasta problema nu este un subiect de discutie, timpul iti va rezolva si aceasta problema, trebuie sa ai incredere in tine.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vreau sa te intreb ceva: par pe scrot, in axila, pe picioare sau pe piept ai? Marul lui Adam e proeminent? Vocea a inceput sa ti se schimbe?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu, nu este normal. Discuta problema cu tatal tau, sincer, e cazul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu la 14 ani am penisul de 16 cm deci e o problema

| cosmin_4019 explică:

Va multumesc.Atat voiam sa stiu.scuze ca am pus intrebarea de 2 ori. Apropo, parintii mei sunt despartit si eu stau la mama.