| Counteristu a întrebat:

Ma Numesc Eduard Si vreau sa aflu daca persoana pe care o plac ma iubste si ea!
Si nu stiu cum sa aflu!
Se poarta mai altfel cu mine dar daca o intreb nu imi spune.
Si daca ne jucam ceva adevar sau provecare si o provoaca sa se sarute cu mai multi ma alege!
Si daca ma place cum sa aflu mai exact sau cum sa o [mint] sa imi spuna de cine ii place!

FundAA!

2 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Primul are dreptate da dupa ce va cunoasteti mai bine intrebal spune-i ca deja nu poti asa fara sa nu stii

| lpavel a răspuns:

Invit-o la un suc, film, ceva, iar daca incearca sa te refuze spune-i ca sa n-o ia ca pe o intalnire ci sa va cunoasteti putin... restul vine de la sine big grin Bafta!