| Cineva_3810 a întrebat:

FUNDAA Buna! am o mica problema. sunt cam...indragostita. imi place foarte mult de un baiat, cred ca si el ma place pe mine si nu stiu cum sa il fac sa imi spuna chestia asta. de curand am jucat adevar si provocare cu niste prieteni si el a fost provocat sa ma sarute...nu a avut nicio retinere, in mod normal ar fi avut la cum il cunosc eu pe el. sunt aproape sigua ca ma place dar nu stiu cum as putea sa aflu asta, nu stiu nici macar cum as putea eu sa ii spun ca il plac. ma puteti ajuta va rog?happy FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Emotiile sunt foarte importante.Incearca sa iti controlezi emotiile negative.Fi tu insati.Ai incredere in tine. daca ai emotii ii poti transmite si lui si asa nu o sa va cunoasteti nici o data.Fa tu primul paswinking hai ca am mai discutat si pe "Discuta live

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Fa rost de nr lui da id-ul.si spune-i prin mesaj ceea ce simti
nu lasa timpul sa treaca.findca asa o sa-l pierzi

pa, pa

| gestfacoff a răspuns:

Intreaba'l sincer! dar daca nu poti zii ti'a placut sarutul etc etc.smug

| alexaioana18 a răspuns:

Eu zic sa nu lasi timpul sa treaca si sa faci tu "primul pas".S-ar putea sa il pierzi daca lasi timpul sa treaca! Oricum:Never say never![Niciodata nu spune niciodata]. Sper ca te-am ajutat! fundita? Pls!