| IooMar a întrebat:

Deci vreau sa aflu ce parere are baiatul pe care-l plac despre mine si colegii mei...si nu stiu cum sa il intreb...Va rog sa imi spune-ti cum sa il intreb!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| 12AA a răspuns:

Sti l; ucrurile importatnte se supn de multe ori in gluma...vb cu el la modu general ...si poate scoti cv de la el big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam asa il intrebi:
"Ce parere ai despre mine si clasa mea?"

| PufuleteRoz a răspuns:

Jucativa adevar si provocare e copilaresc dar asa cred ca poti afla parerea lui despre voibig grin. Funda?

| 240999 a răspuns:

Pai poti convinte pe cineva sa il intrebe(o prietena,...) si apoi iti va zice tie, sau poti sa convingi mai multa lume sa jucati adevar saunpovocare, si il poti provoca sa iti zica ce parere are despre tine, eu asa am facut, vei vedea ca este amuzant.happy