| PiticootPiti a întrebat:

Ma numesc Ioana si am 15 ani, sunt in clasa a 9-a, si mai nou am niste colegi noi din semestrul II si dintre toti un baiat s-a facut remarcat de catre mine >:", as vrea sa ma imprietenesc cu el mai mult, e cam timid el asalaughing, ce as putea face sa ma fac remarcata de catre el >:?
As vrea si eu cateva sfaturibig grin
P.S Nu vreau sa il fac sa-si dea seama ca l-am remarcatwinking Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pentru ca el e cel nou si nu tu, ai un avantaj!
Pentru inceout, zambeste-i!
Vorbeste cu el, pretextul fiind ''nu vreau sa te simti marginit pentru ca esti nou''! Spune-i ca poate apela la tine daca are vreo nelamurire.
Chestii marunte! Dar care te vor ajuta!
Sau muta-te in banca cu el!
Succes!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crashy a răspuns:

Mutate in banca cu el, incercati sa iesiti in oras si demonstreazai ce nu ai fost pana acum big grin