| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Miruna si as vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva daca ati putea. Imi place de doi baieti: Bogdan si Sebastian. Bogdan e mai dragut decat Sebastian, dar e mai rau. Sebastian nu e chiar asa dragut ca si Bogdan, dar e si el dragut, si el e mai cuminte. Ma puteti ajuta? Nu stiu pe cine sa aleg!

Răspuns Câştigător
| ღAnonimღ a răspuns:

Nu conteaza cum arata. conteaza comportamentul, cum se poarta cu tine. vot pentru. SEBASTIAN. Dar depinde cum esi tu fericita. fericirea ta e imp. "Nu exista o cale spre fericire. Fericirea este calea"

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Doar inima ta stie! Cu Bogdan,insa, risti sa devii geloasa si sa va certati, daca e si mai dragut si mai rau.Eu l-as vota pe Sebastian.Dar, cum am spus, intreaba-ti inima!

| Ale14me a răspuns:

Eu l-as alege pe Sebastian, daca tot e un pic dragut si e mai cuminte decat celalalt...

| LoL a răspuns:

Uite eu consider aceasta intrebare stupida
e ca si cum ai ruga pe cineva sa decida cu cine te casatoresti
mai bine gandeste te cu cine te asemeni...cu cine ai mai multe in comun...

| xDya a răspuns:

Ai putea sa alegi baiatul care te caracterizeaza...de exemplu gandeste-te cum esti thu shii comparate cu ei.winking vezi cu care semeni mai bine.shii incearca sa observi daca shii el te place.:p

| onegirl8997 a răspuns:

Eu nu cred ca pe tine te intereseaza cu adevarat "voturile" noastre.Tu singura stii pe cine sa alegi.

Mi se pare insa destul de ciudat ca lumea din ziua de azi nu mai stie sa scrie corect...