| LittleLili a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma! sad
imi place de doi baieti : unul din Bucuresti, Bogdan (cu mine in cartier)
si unul din Alexandria, Dorian.
problema este ca amandoi ma plac. Bogdan nu este prea afectuos cu mine, ce-i drept.
dar Dorian este opusul. eu sunt "ingerasul" lui si "comoara" lui. eu deocamdata sunt "surioara" lui si el este "fratele meu" si eu il iubesc extrem.
cele mai bune prietene ale mele o sa vorbeasca cu amandoi despre sentimentele ce le simt pentru mine... eu nu stiam asta pana ieri. :/
si in maxim o saptamana o sa imi ceara amandoi prietenia, dar nu se cunosc.
pe cine sa aleg?
pe Dorian : cu care nu o sa ma vad niciodata, si pe care, de altfel, il iubesc nespus de mult si tin la el mai mult decat tin la cineva pe lumea aceasta.
sau pe Bogdan : cu care ma pot vedea, e cel mai bun prieten al meu, il pot saruta, il pot tine de mana, si il pot tine in brate?
daca il aleg pe Dorian ii frang inima lui Bogdan (si cu Dorian pot vorbi doar pe Facebook si la telefon) iar daca il aleg pe Bogdan mi-e teama ca ii frang inima baiatului perfect care ma iubeste extrem de mult! sad
va rog enorm sa ma ajutati pentru ca sunt intr-o mare dilema! sad

Răspuns Câştigător
| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Asta depinde de inima ta.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ofera-le o luna ca si perioada de proba: in zilele pare il alegi pe Dorian, iar in zilele impare, pe Bogdan.

| val31989 a răspuns:

Eu zic sa-l alegi pe Bogdan, il poti simti aproape, il poti imbratisa, vedea mereu etc. Pe cand cu Dorian doar pe facebook vorbesti.Si eu zic sa renunti la el.Pentru ca stii, nu e atat de sigura o relatie virtuala (asta am inteleg din intrebare ta). Pentru ca tu nu stii absolut nimic din ceea ce face el.E mai greu sa fii cu el.
Dar din cat am intele, il iubesti mult mai mult pe Dorian..si ti-ai cam raspuns singura la intrebare.

| Solitude15 a răspuns:

Eu cred ca pe Bogdan asta e parrea mea

| Roxana2014 a răspuns:

Eu zic sa alegi pe cel care crezi cai mai potrivit pentru tine, pe cel care se poarta frumos. Am avut si eu problema ta, eu l-am ales pe cel mai potrivit.