| Lululul a întrebat:

Ma place, il plac. dar eu sunt timida. Timida rau straight face Am mai avut o relatie dar a fost un esec el era si mai timid ca mine n-am ajuns la saruta.\
Nu prea ne cunoastem ne-am vazut de 4 ori si doar ne-am salutat. El nu e din oras cu mine dar a zis ca vine sa ma vada sa ne cunoastem mai bine pentru ca verisoara lui e prietena mea si are unde sa stea. Nu stiu cum o sa reacctionez cand o sa-l vad. Nu vreau sa ma blochez...straight face Ajutor!:-s

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Incearca sa iti controlezi sentimentele. incearca sa iti faci putin curaj. fi putin mai indrazneata si vei avea de castigat. treci peste retinerea asta ca nu ti se intampla nimic. vei fi bine. cand te vezi cu el fi mai relaxata fi tu insati. succes.

| lover123 a răspuns:

Usor! Nu te speria! Gasiti subiecte de vorba filme muzica chiar apoi usor usor nu o sa mai ai emotii sau sa mai fi timida totul o sa vina de la sine. bafta!

| dark1996 a răspuns:

Sunt baiat nu ineamna ca nu stiu raspunde... sunteti timizi pentru ca sunteti la inceput nu ai avut mai mult de 2 relati la un loc:* atragel langa tine invita-l in parc cu un prieten invita si tu o prietena cu tine ca sa il tina ocupat pe prietenul lui si atunci undeva intr-un parc o sa vezi ca o sa se rezolve :*bft