| Larisabianca32 a întrebat:

Bună! Ma poate ajuta cineva cu o părere? Dacă am făcut sex neprotejat, apoi peste 2 zile mi-a venit menstruația normala 5 zile sunt șanse sa fi rămas însărcinată? Menționez ca am un ciclu neregulat.

7 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Din moment ce menstruația a venit la două zile după actul sexual e clar că nu erai în perioada fertilă deci riscul unei sarcini este 0%.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt sanse.

| Vash96 a răspuns:

Eu asa am patit

| Larisabianca32 explică (pentru Vash96):

Anume?

| Katona_Claudiu_1999 a răspuns:

Câți ani ai dacă nu te superi?

| Vash96 a răspuns (pentru Larisabianca32):

Fix asa

| Teo29 a răspuns:

Mereu exista acest risc de sarcina, daca este act sexual neprotejat. Acum ca ti-a venit menstruatia, nu esti gravida
Fiti responsabili!
Folositi prezervativul inaintea fiecarui contact sexual!