| anemona01 a întrebat:

Buna, ma puteti ajuta cu niste sfaturi va rog?
De o perioada am o senzatie de neliniste in legatura cu iubitul meu, simt ca ma iubeste dar uneori mi se pare distant, cel putin cand suntem la munca, nu prea imi raspunde la mesaje, desi inainte el era cel care imi scria des, e o perioada in care are mult de munca dar la fel era si inainte si isi facea timp si de mine, plus ca e non stop pe telefon si ma gandesc ca ar putea sa imi dea si un mesaj simplu.

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Trebuie sa comunicati deschis despre chestiile astea.Ce alte sfaturi doresti? Intreaba-l pur si simplu daca nu mai simte nevoia sa iti scrie deoarece va vedeti acasa(asta daca locuiti impreuna?). Si spune-i ca tie ti-ar placea sa vorbiti mai mult prin mesaje, asa cum faceati la inceput, daca ii permite timpul, in pauze etc.

| LordCristobal a răspuns:

Cel mai bine ar fi vorbesti cu el despre aceasta problema.

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu exista nu am timp pentru tine nu exista nu pot când iubești cu Adevărat da cu Adevărat ai tot timpul din lume absolut tot timpul din lume pnetru inima care o iubești cu și foc săi dai tot o săte iubescă cu Adevărat și de viu foc sai dai tot o sate iubescă cu Adevărat și dacă ești cu Altcineva și el știe și este conștien tot o sate iubescă cu Adevărată tot inima lui rămâi tot viața lui rămâi tot iubirea mea rămai orice ar fi și sar întâmplă poți să-l urăști pe omul ala cât vrei poți să-l gonești cât vrei poți sa fugi cât vrei de el tot inima lui ramai tot viata lui rămână tot iubirea mea rămași tot inima aia o s-o iubești cu Adevărat incondiționat fără nicio limita și barieră.

| Michele7 a răspuns:

Dacă are timp să stea pe telefon cu siguranță nu-i cade degetul să-ți tasteze. happy