| xDudeee a întrebat:

Ma puteti ajuta? Eram cu un baiat dragut afara, si trece baiatul care ma place (nu pot sa il sufar, i-am spus ca nu il plac dar nu intelege!) baiatul dragut ma ia de obicei in brate, dar de data asta eu i-am cerut, special ca sa vada baiatul care ma place sa creada ca suntem impreuna, baiatul dragut a acceptat, si m-a strans tare, si mai avea putin si ma pupa pe buze, cand a vz. baiatul urat, mai ca avea sa planga, atunci baiatul dragut a inceput sa radalaughing Intrebarile:Oare baiatul dragut ma place?(mentionez ca era si vecina lui acolo care il putea spune maicasii ca e cu mine, dar lui nu i-a pasat)Am facut bine ca l-am pus sa ma ia in brate?

Răspuns Câştigător
| nstefan96 a răspuns:

Nu ai facut bine delocstraight faceesti o copila proasta care nu cred ca are mai mult de 12 anithinking nu stii cum l-ai facut sa se simta nu te-ai gandit deloc...ce vina are baiatul acela ca te place poti vorbi frumos cu el eu iti zic ca s-a simtit ca ultimul ratat ca si eu am trecut prin exact aceeasi experienta

9 răspunsuri:
| mytzzy_8364 a răspuns:

Nu deoacare cel urat simtea ceva pentru tine si astastraight faceacum trebuie ta

| xDudeee explică:

@nstefan.i-am spus dar nu vrea sa accepte. intereseaza-te si tu inainte de a vorbi!

| xDudeee explică:

@nstefan.i-am spus dar nu vrea sa accepte. intereseaza-te si tu inainte de a vorbi! prost esti tu!

| Fresh a răspuns:

Sunt de acord cu stefan am trecut si eu prin faza asta si crede-ma ca daca ai fi fost tu in locul lui sufereai foarte mult (eu cand am trecut prin asta mai ca eram nervos tot timpul si numai la asta imi statea gandul)

greece12
| greece12 a răspuns:

L-ai ranit foarte mult pe baiatul care te place,are o inima si el,un suflet,cred ca s-a simtit un nimic in momentele alea! Pe de alta parte, i-ai dat cale libera baiatului dragut sa faca aproape ce vrea cu tine, asa ca sa nu te mire deloc daca o sa inceapa sa-si ia niste libertati ciudate in ce te priveste...

| novecode a răspuns:

Ce lucru faci ma nu e bine esti nebuna nu sti cum sa simtit daca ii place de tine acordai o sansa sa se schimbe

| novecode a răspuns:

L-ai facut sa se simta un gunoi nu ai facut bine dar nu-i treaba mea eu in locul tau ii ziceam frumos:Te rog lasa-ma sa fiu cu cine vreau si de cine imi place degeaba nu vei putea fi cu mine... sau mai bine nu faceai asta

| pink_3524 a răspuns:

Ai facut fix rahatu' praf straight face...
baiat dragut baiat uratstraight face
nu aveti minte.
l-ai facut sa sufere degeaba:-J.
frate.si eu am o relatie de 2 ani jumate cu un baiat.care nu e deloc" fat frumos"winking
dar o singura data nu ne-am certat si sincera sa fiu, nu conteaza daca e frumos sau urat atata timp cat ma iubeste si ma face sa ma simt ca sunt singura fiinta care conteaza pentru elwinking
deci frate...
grow up.get a life:-J

| xDudeee explică:

Cu naibii ti-am dat tie funda?/
vorbesc depre@nstefan96
laughing