| xDudeee a întrebat:

Ma puteti ajuta? Eram cu un baiat dragut afara, si trece baiatul care ma place (nu pot sa il sufar, i-am spus ca nu il plac dar nu intelege!) baiatul dragut ma ia de obicei in brate, dar de data asta eu i-am cerut, special ca sa vada baiatul care ma place sa creada ca suntem impreuna, baiatul dragut a acceptat, si m-a strans tare, si mai avea putin si ma pupa pe buze, cand a vz. baiatul urat, mai ca avea sa planga, atunci baiatul dragut a inceput sa radalaughing Intrebarile:Oare baiatul dragut ma place?(mentionez ca era si vecina lui acolo care il putea spune maicasii ca e cu mine, dar lui nu i-a pasat)Am facut bine ca l-am pus sa ma ia in brate?

Răspuns Câştigător
| nstefan96 a răspuns:

Nu ai facut bine delocstraight faceesti o copila proasta care nu cred ca are mai mult de 12 anithinking nu stii cum l-ai facut sa se simta nu te-ai gandit deloc...ce vina are baiatul acela ca te place poti vorbi frumos cu el eu iti zic ca s-a simtit ca ultimul ratat ca si eu am trecut prin exact aceeasi experienta

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

L-ai ranit foarte mult pe baiatul care te place,are o inima si el,un suflet,cred ca s-a simtit un nimic in momentele alea! Pe de alta parte, i-ai dat cale libera baiatului dragut sa faca aproape ce vrea cu tine, asa ca sa nu te mire deloc daca o sa inceapa sa-si ia niste libertati ciudate in ce te priveste...

| mytzzy_8364 a răspuns:

Nu deoacare cel urat simtea ceva pentru tine si astastraight faceacum trebuie ta

| Fresh a răspuns:

Sunt de acord cu stefan am trecut si eu prin faza asta si crede-ma ca daca ai fi fost tu in locul lui sufereai foarte mult (eu cand am trecut prin asta mai ca eram nervos tot timpul si numai la asta imi statea gandul)

| xDudeee explică:

@nstefan.i-am spus dar nu vrea sa accepte. intereseaza-te si tu inainte de a vorbi!

| xDudeee explică:

@nstefan.i-am spus dar nu vrea sa accepte. intereseaza-te si tu inainte de a vorbi! prost esti tu!

| xDudeee explică:

Cu naibii ti-am dat tie funda?/
vorbesc depre@nstefan96
laughing

| pink_3524 a răspuns:

Ai facut fix rahatu' praf straight face...
baiat dragut baiat uratstraight face
nu aveti minte.
l-ai facut sa sufere degeaba:-J.
frate.si eu am o relatie de 2 ani jumate cu un baiat.care nu e deloc" fat frumos"winking
dar o singura data nu ne-am certat si sincera sa fiu, nu conteaza daca e frumos sau urat atata timp cat ma iubeste si ma face sa ma simt ca sunt singura fiinta care conteaza pentru elwinking
deci frate...
grow up.get a life:-J

| novecode a răspuns:

Ce lucru faci ma nu e bine esti nebuna nu sti cum sa simtit daca ii place de tine acordai o sansa sa se schimbe

| novecode a răspuns:

L-ai facut sa se simta un gunoi nu ai facut bine dar nu-i treaba mea eu in locul tau ii ziceam frumos:Te rog lasa-ma sa fiu cu cine vreau si de cine imi place degeaba nu vei putea fi cu mine... sau mai bine nu faceai asta