| bluesky a întrebat:

Sambata la disco m-am sarutat cu baiatul de care imi place si a ramas ca suntem impreuna, s-a comporta foarte frumos cu mine in seara acea, ma saruta de fata cu toti, ma strangea in brate, mi-a spus ca sunt frumoasa etc. Azi la scoala nici macar nu s-a uitat la mine, i-am trimis mesaj ca ce s-a intamplat si mi-a spus ca nu poate sa fie cu mine acum, poate pe viitor, ca sambata a fost cam ametit si si-a cerut scuze. Pe mine m-a ranit foarte mult chestia asta pentru ca eu chiar aveam speranta ca va fi ok relatia si eram foarte multumita ca era primul baiat care a aceptat sa fie cu mine fara sa sufar eu.

Eh, mi-am dat seama ca e ca si fosti mei(4 la nr). Tot de baieti dinastia ma indragostesc: ori nu ma vor ori ma inseala.

Ce m-ati sfatui sa fac? Cum sa ma comport la scoala? Nu vreau sa vada ca sufar pentru el, vreua sa il fac sa se indragosteasca de mine!

Mersi!

4 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

De acord cu Sweet...Altadata numai alege baietasi deastia carora le plac chefurile ca nu sunt buni pentru o relatiewinking

| Sweet00gum a răspuns:

Fi indiferenta fata de el. Daca ti-a spus ca nu vrea sa fie cu tine, cel mai bine e sa nu mai insisti. Indiferenta e buna in unele cazuri, iar asta e unul din ele. Meriti un baiat care stie ce vrea, nu unul care sa se joace cu tine.

| IDamon a răspuns:

Ramai asa cum esti. Ai fost pentru el doar o aventura, o distractie. Cred ca daca incerci sa fi cu el o sa te raneasca si mai rau. O sa ajungi sa fi cu un prieten cumsecade.

| Mya66 a răspuns:

Ai grija insa...nu vreau sa te ranesc dar mai e si posibilitatea sa fi avut un interes. Poate a vrut sa "se dea mare" in fata prietenilor... poate chiar a fost ametit sau poate chiar iti spune adevarul, nu poti sti sigur! Numai el stie ce are in cap dar ar fi bine sa incerci sa clarifici sitatia.
Daca insa nu vrei sa iti calci mandria sa zic asa, nu ii da atentie! merge de fiecare data!
Succeshappy