| DollyWiitch a întrebat:

Buna ma si eu nevoie de un sfat,
sunt cu un baiat de 3 luni dar din pacate pleca in alta tara, de cateva zile ne cam certam, inca ne iubim dar mi-a spus ca simte nevoia de a face sex, il inteleg.e baiat are nevoie, nu stiu ce decizie sa iau el, se intoarce doar in vara, ce sa fac? Sa ma despart? Sau sa trec peste, nu prea as suporta sa aflu ca m-a inselat.

8 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Esti virgina sau de ce nu stii daca sa te culci cu el sau nu? Orice baiat isi doreste asta, mai ales ca stie ca pleaca si nu o sa mai faceti nimic, dar daca te iubeste cu siguranta va rezista sa nu te insele.Nu trebuie sa va despartit doar pentru ca el pleaca, incercati sa vedeti cum este si asa, asta poate fi un test pentru voi. Bafta!

| whatevernvm a răspuns:

Fa sex, e bun si ca terapie

| Florentina9210 a răspuns:

Ma, eu iti dau un sfat! Nu te lega la cap, daca nu te doare. O faci cu el, pleaca baiatul bine mersi, cu satisfactia ca te-a ''avut'' si tu ramai ca fraiera. Tu ce crezi ca el acolo in tara unde pleaca, sta numai cu gandul la tine? Gaseste alta. Doar nu o sa astepte pana la vara. Si de unde ai tu certitudinea ca el cand o sa revina in tara, o sa te mai caute? Dupa ce te daruiesti lui? Si-a atins baiatul scopul, pa si la revedere! Eu zic sa te gandesti de doua ori inainte sa faci ceva. Acum e problema ta, e corpul tau!

| gabriel6426 a răspuns:

Numai sfaturi proaste pe aici. va pleca si te va lasa asa. nu poate saracu baiat sa stie ca a stat atat langa tine si nu a facut nimic. am avut relatie la distanta 2 ani, ne vedeam la 2 sapt. si tot ne era greu. daca tu vrei sa faci asta cu el atunci fa-o. dar o sa se destrame totul cu timpul

| 21Lucian21 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu te va insela... dar satisfacel si tu totusi ca daca pleaca... pleaca cu chef si na ai zis si tu e baiat

| DollyWiitch explică (pentru 21Lucian21):

E cam imposibil sa-l satisfac. nu am cum, e departe, iar pana se intoarce in tara mai e...

| 21Lucian21 a răspuns:

In cazul asta... te lasi pe incredere, ca altfel nu va merge. Daca tu stii ca te iubeste, nimic nu mai conteaza, se va intoarce.

| SuperMarius1993 a răspuns:

Sex virtual telefonic mai exista...