| anaa94321 a întrebat:

mai de meut am dat numarul meu de telefon unui tip... si char4 regret asta cum ma suna noaptea tarziu numar si imi trimite si meaje. cum il pot bloca adica numai pe el sa nu poate sa ma mai apeleze sau sa, mi trimita mesaje? am telefon Lg gt 405. PS nu vreau sa ma duc la sediu...

Help FUNDA!

5 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Daca esti mai apropiata de tatal tau si nu ti-e jena sa-i spus ca ai o problema din asta, lasa-l pe el sa-i raspunda intr-o zi sau noapte si sa-o vorbeasca ca si cum ar fi acum numarul lui, gen "ce vrei ma de la mine?" sau. "esti X de la biroul nr 7? ce facem maine cu dosarele?". Daca nu tatal tau, atunci vreun unchi mai poznas pe care il poti vizita. big grin

| Xtadelo a răspuns:

Cel mai bine e sa nu ii raspunzi.
Se va plictisi. happy

| TheFucker a răspuns:

Buna.Il poti baga la respingere.Cauti numarul lui, si cauti:"Ad. la lista de respingere", selectezi, si nu mai poate suna.Asa vei scapa de el, el va suna incontinuu, isi va termina minutele, si pe tine nu te va mai deranja. big grin
Funda?

| AndreeaIln a răspuns:

Intră la setări-setări apel-blocare/barare apel.

| Ᵽísíƈưţα a răspuns:

Sau mai usor; schimba-ti numarul...