| Mirinda6 a întrebat:

Mai stiti când am spus ca îmi place de un băiat cu care am multe lucruri in comun? Ei bine, băiatul ăla e genul de băiat rău, stiti voi ce zic!

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Fă-te și tu fată rea.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce naiba e ala bad boy sa stiu si eu? cum sunt bad boys astia ce au realizat la viata lor trag heroina pe 3 nari sau cum

| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz EVITA-L.

| SkyPilot a răspuns:

Multumim de informatie! Pana acum unde ti-au fost ochii?

| Black38 a răspuns:

Mai bine nu l-ai mai placea pentru ca daca te referi la baiatul rau acesta o sa ti se para bun la inceput dar dupa aceea o sa vezi partile lui rele si nu ar fi bine sa le preei si tu de la el