| Vacaru_Anastasia_1999 a întrebat:

Imi place un baiat si din greseala i-am zis unui prieten pe care il avem in comun ca il simpatizez. Si acest amic i-a spus si tipul i-a zis ca nu sunt genul lui. Ce fac acum? Credeti ca as putea sa il fac sa isi schimbe parerea?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Imi pare rau dar nu cred ca o sa-si schimbe parerea peste noapte. Nu are niciun motiv ca sa faca asa ceva.

Este bine ca a spus asta intrucat stii ca nu mai are rost sa-ti bati capul cu el.
Cel mai bine este sa te comporti normal, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Daca o sa se razgandeasca atunci o sa vina el la tine.

Tu nu mai trebuie sa faci nimic intrucat daca mai faci ceva o sa pari disperata si nu o sa "dai bine" in ochii lui.

Este lumea plina! Gasesti tu altul *cu timpul* *sau poate se razgandeste* Cine stie? Succes!

3 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

Hmm asta e aiurea de ce nu spui tu lucrurile astea nu prin intermediar laughing
Ok nu cred că părerea se schimbă și nu mai contează asta acum dar poate pe viitor

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Eu nu cred ca îi poți schimba opinia atit timp cit te arați interesată de el, fate ca nu îți pasă și ca ceea ce ai spus a fost o glumă, și pe parcurs vazind ca ție nu îți pasă de el, singur va veni să te curteze.succes

| Vacaru_Anastasia_1999 explică:

E chestie recenta asta cu faptul ca il plac. Si baiatul ala s-a apucat sa il intrebe? Doar ca eu nu i-am aratat ca il plac.