| anonim_4396 a întrebat:

Ce ii place unui baiat sa-i faca o fata? fara stiti voi asa mai normal nu lucruri serioaseoh go on

Răspuns Câştigător
| kirin a răspuns:

Daca iti iei prietenu' in brate destul de des si sa-l pupi ii destul.cel putin la mine asa ii.acum depinde si ce pervers ti-ai aleslaughing bfttongue

9 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Masajul, scarpinatul pe spate sunt chestii placute. Desi parem mari si tari, de fapt orice barbat isi doreste afectiune si contact fizic. Depinde cati ani ai, s-ar putea sa ii placa daca ii faci un masaj topless laughing. O cina romantica gatita de tine este o idee buna, daca stii ce mancare ii place. Si sarutarile lungi sunt o idee buna, poti sa il saruti pe gat, pe piept... Sau sa te joci in parul lui. Asta daca nu e metrosexual si ii stici coafura rolling on the floor atunci s-ar putea sa se supere, dar daca e metrosexual poti sa ii pensezi sprancenele tongue

| MasterYoda a răspuns:

Curatenie prin casa

| jupiterestru a răspuns:

Sex oral! da da!

| Marius_Diaconu_1997 a răspuns:

Nu Cred Ca Ras. Este Mereu [sex sex sex] LoL Putina Afectiune... Dar Nu Prea Multa Ca Se Urca La Cap...

| Poplhbd a răspuns:

Eu sunt baiat si unui baiat ii place cind fata glumeste cu el si se simt bine impreuna!

| Trifan_Mery_1989 a răspuns:

Pai : dragoste, sa pipaie sunt alea care sunt mai preferite restul vine de la sine

| Trifan_Mery_1989 a răspuns:

Sex si sa pipaie

| Iazminutzu a răspuns:

Pretting.Uni vor si mai mult(sex oral, sex anal, sado-maso)

| ZZU a răspuns:

Oral