| Lovelygirl2 a întrebat:

am 15ani si maine o sa am prima întâlnire cu in băiat mai mare a mine.Nustiu ce sa fac si cum sa procedez, am emoții la gandul ca o sa ne intalnim in realitatea si nu stiu cum sa ma comport.Ar fi bine ca atunci cand ne intalnim sa ne îmbrățișăm sau sa ne sărutam pe obraz amical? Dati-mi voi baieti niste sfaturi cum ati vrea sa fie o fata la prima întâlnire.Va rog,

3 răspunsuri:
| VictorFenrir a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa fii tu insati nu sa te prefaci ca esti altfel decat esti, fii naturala si sincera si te va placea boy-ul ala.A da si fara fite si cocalarisme de 2 lei, asta strica totul.

| AdrianaB1 a răspuns:

Nu sunat baiat, dar as putea sa-ti dau cateva sfaturi.
Daca ai prima intalnire trebuie in primul rand sa fii tu, sa nu incerci sa-ti schimbi comportamentul sau asa.
Ati putea sa va imbratisati la inceput.
Succes!

| PepsiGirl a răspuns:

Uite eu zic sa te porti normal! Fii tu! Daca nu te place cum esti nu te merita! Si atunci cand va intalniti imbratisativa