| andrada a întrebat:

Buna!
Maine merg la verisorul meu (care e cu 6 ani mai mare decat mine) si vreau sa ma sarut cu el.
Stiu ca suntem verisori si asa dar vreau sa vad cum saruta ca e dragut raw love struck. Uneori ma mai ia in brate si stam imbratisati in pat love struck cum sa-l sarut dar sa para din greseala?

Răspuns Câştigător
| florynna903 a răspuns:

Pai du-te cu el la o plimbare pe afara si ca sa il privesti pe el mergi cu spatele si fa-te ca te-ai impiedicat si atunci daca nu vrea sa te prinda el agatate tu de el si sarutal

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Te prefaci ca cazi sau ca te impiedici si dai cap in cap cu el laughing!

| aryana_4212 a răspuns:

Draga mea nu face asa ceva sunteti veri e mare pacat sa faci asa ceva

| Galiutza a răspuns:

Sintetzi verisori draga.ce te'o apukat! nu fa asta!

| marinjmen a răspuns:

Esti sigura ca numai sarutatu vrei s vezi cum e? sau te exciti numai cind il vezi?
vezi ca varu impinge parul, astadaca nu l-ai rascind te ia imbrate sarutal si impingete tare in el vezi si tu sal prinzi cu penisu indreptat spre poligonu tau de tragere daca mai esti si in mini saltati sus pina la chiloti daca se poate sa dai si chiloti introparte sa se vada clitorisu si labile atentie sa nul faci sa faca infart bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-i **** pe gura