| anonim_4396 a întrebat:

Buna membri ai comunităţii TPU. Vreau sa cumpăr prezervative. La magazine nu am mai vazut( gen profi, lidl, peny). Sunt destul de puţine farmacii iar ceea mai aproape este Ropharma, aici se găsesc prezervative? Răspundeti doar cei care ştiţi sigurlaughing

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cum sa nu fie in supermarket? Trebuie sa fie sigur, daca nu la casa macar la raioanele ce tin de zona intima, cred ca acolo unde sunt si aborbantele, nu-s sigura.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am vazut la Kaufland la raionul de cosmetice.

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

La mine în oraş nu e kaufland

| MihaiNicu23 a răspuns:

Au prezervative la casa pe unde au gumele de mestecat, cel putin la penny sigur, la farmacie gasesti sigur ca la penny, la penny sunt mai ieftine.

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Dacă îţi zic că nu găsesc? am fost strict pentru asta si nu erau. De aceea am întrebat de farmacie happy

| MihaiNicu23 a răspuns (pentru Robertandrei4858):

Poate nu mai au la tine acolo la minein oras au tot timpul, intraba casierul la penny.

| AlexSalling a răspuns:

Dragule, comanda de la Emag. Este cel mai simplu.

| darkcynical232 a răspuns:

La profi au jos langa casa de marcat (acolo unde sunt si braduti auto+dulciuri). La lidl ar trebui sa gasesti tot la casa de marcat (puse foarte aproape de casiera)