| alexa_4015 a întrebat:

mi-a intarziat ciclul aproximativ 2 saptamani.(nu mai stiu sigur cand mi-a venit ultima oara)mi-a venit ciclul pana la urma si mi-am facut si un test si a iesit negativ...acum am impresia ca mi s-a terminat ciclul dupa 2 zile dar nu sunt sigura inca si mie foarte frica sa nu fiu...mentionez ca inainte de imi veni m-a durut ff tare burta si spatele si ma mai doare si eu zic ca e posibil sa fiu putin racita! voi ce ziceti? va rog ajutati-ma

2 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Eşti răcita la ovare fă un control ginecologic să te asigur că nu ai altceva. care se poate agrava.

FantaSZy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fi si racita, dar inainte de asta vreau sa te intreb daca ai probleme cu glanda pentru ca daca ai probleme cu glanda boala asta iti defecteaza tot organismul