| Valentina00 a întrebat:

mi-a venit ciclu miercuri 19.01.2011 si ma doare putin burta astazi e vineri si nu mai imi vine asa de tare astazi sau maine s-ar putea sa imi treaca? va rog nu va bateti joc

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Mda...stiu cum e.si pe mine tot cam prin a4a zi incepe sa ma doarasad
e normal, nu stiu cand o sa iti treaca exact(pe mine ma tine 7 zile)

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu neaparat. Poate dura pana la 7 zile, fara ca asta sa fie o problema.

| alexxandra a răspuns:

Sa stii ca nu trebuie sa te sperii ca asa te doare burta.Eu am uneori si stari de voma si o stare de foame. Sper ca am fost de ajutor

| Zapa12 a răspuns:

Mi se pare un pic ciudat sa scrii pe un site pe care toata lumea il vede probleme atat de personale.
Adica treburile astea sunt de 'mama vreau sa vorbesc ceva cu tine'. happy

Nu te supara.

| xPiSyKu a răspuns:

Dap happy tine doar 4, 5 zile nuh iti fa griji este ceva normal:*