| DuuuDiiiiXXXXX a întrebat:

Bunalove struck
Azi am fost la baie si am vazut sange pe >chilotei:" Ma doare putin burta si spatele
Credeti ca mi-a venit >ciclu?:"
Daca da ce as putea sa fac ca maine incepe scoala si daca imi vine la >scoala:"
Fetelor ajutati-ma va rogkiss

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna!
Pai ti-a vvenit, deja.
Ar fi bine sa ii spui mamei tale ...Si maine sa iti iei un absorbant la tinelove struck
Sa ai grija sa nu te bateziblushing.
Numai bine!love struck

| Crucified a răspuns:

Esti chiar asa de proasta? raised eyebrows normal ca ti-o venit! devil

| DuuuDiiiiXXXXX explică (pentru Crucified):

Nu ai dreptul sa ma faci proasta, dar daca esti o curva inputita nu am ce sa-ti fac

| Clauvdgg a răspuns:

DA ti-a venit!
Dar o sa te obisnuiesti!
Pune un absorbant.
Si la scoala ia mai multe si du te in fiecare pauza la baie pentru ca este posibil sa te patezi straight face
Aaa, si spune-i mamei tale!
Si nu uita sa iti notezi undeva data cand iti vine in fiecare luna!
Bafta! laughing

| VrajitoareaIntunecata a răspuns:

Draga, ti-a venit deja.

| NyKLife a răspuns:

Pai daca iti e rusine da mama ta, poti sa iti iei un absorbant la scoala. daca nu ai, te poti duce la farmacie. 2 tampoane 1 leu si cv:*