| peeeseee a întrebat:

mi-a venit prima oara ciclul acum 3 ani [la 12 ani jumate] si de atunci imi vine foarte foarte neregulat [o data la cateva luni]...imi puteti spune ce as putea avea sau ce imi recomandati [imi e? (mai mult)

5 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Mergi la ginecolog e cel mai bine!

| madyddd a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. o cauza ar putea fi stresul din cauza problemelor in familie, scoala, iubitul, etc. incearca sa te alimentezi corespunzator si fii mai calma. sper ca am fost de folos

| euI a răspuns:

Pai in primul rand trebuia sa scrii tot apoi du-te la doctor bafta pa, pa

| Helpmeeveryday a răspuns:

Pai nu avem ce sa iti recomandam, parerea mea.O sa ti se reguleze in timp.Ai rabdare!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema.nu stiu.am auzit ca la plafar exista niste ceaiuri pentru amenoree.char nu stiu ce sa cred. Ar trebui sa te duci la ginecolog, si eu voi face la felthinking