| peeeseee a întrebat:

mi-a venit prima oara ciclul acum 3 ani [la 12 ani jumate] si de atunci imi vine foarte foarte neregulat [o data la cateva luni]...imi puteti spune ce as putea avea sau ce imi recomandati [imi e frica sa merg la ginecolog chiar daca stiu ca ar trebui]?

3 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, el are regulamentul lui, mai ales ca primii 2 ani e e neregulat. deci tu nu trebuie sa faci nimic lasa-l singur sa se reguleasca, bafta!

| COLORATTA a răspuns:

Pai. el asa e... ii poate lua pana in 5 ani sa se reguleze. e ok. nu iti fa probleme. :D poti pune aceasta intrebare si pe www.noifetele.ro la sectiunea "ana iti raspunde". ana e specialista;)

| camicamelia_5925 a răspuns:

Pai ar cam trebui sa te duci la un ginecolog... Vorbeste cu mama ta si hotarati amn2!