| ralukaa0011 a întrebat:

mi-am cumparat nokia c3-00. am o intrebare:
pe ecran la Comunitate cind intru imi spunetongueroblema cu conexiunea la retea.incercati mai tarziu. Dar netu` pe tel merge bine adic nu am probleme.cum sa fac sa`mi mearga?

6 răspunsuri:
| LavsKitty a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si nu stiu, nici nu ma intereseaza. mi-am scos din dreapta comunitati laughing roz il aibatting eyelashes?

| ralukaa0011 explică (pentru LavsKitty):

Noop. e goldenn white :**
P.S: din curiozitate.ce optiuni ai pe ecran? (personalizare ecran) laughing)

| LavsKitty a răspuns (pentru ralukaa0011):

Paaaaai! ai home screen cumva?thinking am contacte calendar. si muzica, galerie.laughing

| ralukaa0011 explică (pentru LavsKitty):

(blush) la ALOCATI cu este galeria si vreau si eu sa o pun. Cum o adaug? smug

| ralukaa0011 explică (pentru LavsKitty):

Blush) la ALOCATI nu este galeria si vreau si eu sa o pun. Cum o adaug?

| LavsKitty a răspuns (pentru ralukaa0011):

Numy stiu unde am umblat. prima oara cand mi l`am luat l`am butonat stai sa vadlaughing). settings - my shortcuts si dk il ai in romana a 6 a optiune si navigation key thinking penultima:*