| anonim_4396 a întrebat:

Acum o saptamana mi-am cumparat un Nokia Asha 200, totul merge bine la el dar am o problema cu aplicatiile gen facebook,shazak, magazin nokia....care au nevoie de conexiune la internet, desi am peste 600mb trafic de date si browserul merge aplicatiile care necesita internet nu functioneaza.
Shazam:"Sorry, there was a network error."
FaceBook:Se incarca pana imi vine rau si tot nu se incarca
Nokia Store:"Imposibil de deschis aceasta pagina.Verificati conexiunea"
Social Networks:"roblema cu conexiunea la retea"
Mail:"Eroare de comunicatie."
Mi-am luat un joc de pe browser din OVI si tot asa imi da eroare si cand intru la help imi spune ca nu am o configuratie GPRS, daca nu aveam una nu trebuia sa mearga nici browserul nu?
Dau funda!
Scuzati categoria dar vreau un raspuns rapid...

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate e nevoie sa faci ceva setari in telefon

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da o fuga la magazin

| kidzore a răspuns:

Cred si eu ca e nevoie de ceva setari dar cum sa le fac...
Si cat despre magazin nu m-au putut ajuta cu nimic