| Stefania a întrebat:

Mi-am cumparat telefon Touch screen samsung s5230. Si nu stiu ce are pentru ca incerc sa bag sticul in mufa la calculator nu imi apare nimica.Si as vrea sa va intreb ca din ce cauza sau ce sa fac sa pun pozele de pe telefon pe calculator? Si cum as putea sa pun de pe calculator melodii pe telefon? Instructii. Dau fundita.Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| madalykuka a răspuns:

Nu stiu thinking ar pute fi ca nu l-ai instalat,,thinking nu tiau dat vre un cd?

| Aliyaa a răspuns:

Instaleaza samsung pc suite si va merge scrie pe google Samsung Pc Suite downlodeaza l si apoi instaleaza l si va mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia id meu si contacteaza-ma ca nu pot sa iti explic asa (dealler2006)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a avea melodii pe telefon inregistreazale.Asa am facut si eu.Ca sa descarci pozele de pe telefon pe calculator du-te la magazinul de unde ai cumparat telefonul si ia-ti un cablu, iar daca nu mai sti de unde l-ai cumparat intreabai pe parinti.

Palamaru Cristina, 11 ani sibiu.
Email:doriotrading@yahoo.om