| Anonima9 a întrebat:

-----------Buna TPU.In primavara mi-am cumparat un telefon cu touch screen, samsung GT-S5230. Mi-a dat si USB la el numai ca il bag in telefon usb-ul si pe calculator nu imi apare nimic.Am aflat ca imi tebuie cd-ul, il am numai ca mie nu imi mai merge partea cu cd de la unitatea centrala, s-a stricat. exista programul de unde pot instala usb-ul?

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Http://www.samsung.com/......dDetail.do Dai la Software acolo unde e desenat telefonul.mai jos un pic ai manual/software.dai software si descarci primul pentru instalare si al doilea pentru dezinstalare :)