| Anonima9 a întrebat:

------Buna TPU.In primavara mi-am cumparat un telefon cu touch screen, samsung GT-S5230. Mi-a dat si USB la el numai ca il bag in telefon usb-ul si pe calculator nu imi apare nimic.Am aflat ca imi tebuie cd-ul, il am numai ca mie nu imi mai merge partea cu cd de la unitatea centrala, s-a stricat. exista programul de unde pot instala usb-ul?

2 răspunsuri:
| Mony_9694 a răspuns:

hee hee Am si eu un Samsung gt-s5230.ca sa il folosesti nu`ti trebuie neaparat CD-ul atata timp cat ai si un MicroSD in elwinking Du`te in setari la Conexiune (cred nu mai stiu sigur) si te pune la PC sa alegi cum vrei sa-l setezi Alege "STOCARE IN MASA" Eu sper sa te ajute.Eu asa il folosesc... nu stau sa instalez CD`ul ca mai mult pierd vremea.

| Hank a răspuns:

Uite cum cind pui usbiul si il contactezi cu telefonul dezblochezi telefonul si apesi da, sau intri in moi compiuter, sper ca iti va fi de folos