| Stefania a întrebat:

Mi-am cumparat telefon Touch screen samsung s5230. Si nu stiu ce are pentru ca incerc sa bag sticul in mufa la calculator nu imi apare nimica.Si as vrea sa va intreb ca din ce cauza sau ce sa fac sa pun pozele de pe telefon pe calculator? Si cum as putea sa pun de pe calculator melodii pe telefon? Instructii. Dau fundita.Multumesc anticipatkiss

12 răspunsuri:
| craniul a răspuns:

Hehe ::X:X si eu am tel de-ala prin usb nu merge mda dar cumpara un stiick bluetooth si trimiti prin el e in jur de 20 de ronhee hee

| lilboutique a răspuns:

Uita-te in manualul d utilizare, daca ai:d

| Stefania explică:

Nu am instalat ...nici nu am stiu de asa cevalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bagat cablul de date asa cum trebuie? Daca da, instaleaza samsung pc site. Dupa, iti va aparea o fereastra la fel ca a cd-ului. Intri in ea(aceeasi pasi) si copiezi ca dupa cd happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un frumos blog intrati si voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un stic sa bagi cardul

| wormy a răspuns:

Ai instalat "samsung pc studio"? Daca da, nu stiu ce arehappy

| N.Priceputu' a răspuns:

Simplu.Cauta mufa respectiva.(Sticul?)Ca sa o pui, sau sa o tragi(poza/melodia)intreaba un prieten(cred ca o sa-ti spuna expresia"blutooth", nu este de prostii...). Nu merge sub nicio forma la magazinul de unde l-ai cumparat. O sa ti se reproseze ca iti bati joc de bani.

| pufulik a răspuns:

Trebuie sa instalezi cd pe care l-ai pr de la ei(daca e nou tel). sau daca ai drivere la calc.treuie sa-ti mearga si asa. mie imi merge si fara cd

Răspuns utilizator avertizat
| wassy a răspuns:

. am s5230 de prin septembrie anul' trecut, totul bun multumit pna peste ca de el happy azi prin buktarie mi o venil sa. l curat putin praf etc. ma trezesc ca touchu nu mere, m am gandit ca s a blocat l am stins l am aprins am scos bateria nimic x(
Am auzit de la cineva ca s ar fi magnetizat touchul! s a ai intamplat la cineva asa ceva?