| sor1nutzu a întrebat:

Buna mi-am luat un durex play massage 2 in1 cu 26 lei si nu sunt multumit de el este ok la inceput dar se absoarbe foarte repede voi ce parare aveti ati folosit careva? il folosesc mai mult la mansturbare si cate odata cu prietena.

8 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Uite:

Formula 2 in 1 pe baza de apa
- Gel de masaj si lubrifiant 2 �n 1
- Perfect pentru a fi utilizat pe tot corpul
- Aluneca usor pe piele si se absoarbe repede
- Hidrateaza pielea
- Nu irita, are textura non-grasa si e nelipicios
- Poate fi folosit impreuna cu prezervativele

| BraticeviciBogdan a răspuns (pentru A12NDRA):

In fine, nu conteaza ca e prezervativ sau lubrifiant... dar sa te masturbezi cand ai o prietena cu care zici ca te culci? WTF?

| A12NDRA a răspuns (pentru BraticeviciBogdan):

Da,bine zis, pai pot exista multe explicatii.De ex poate el are chef cand ea nu are, sau poate nu au timp, sau poate sunt la distanta sau poate este un simplu troll

| BraticeviciBogdan a răspuns (pentru A12NDRA):

Troll este raspunsul corect

| A12NDRA a răspuns (pentru BraticeviciBogdan):

Bine zis

| BraticeviciBogdan a răspuns:

De ce ai folosi prezervativul la masturbare? nu e ca si cand ai putea lua boli venerice de la mana laughing
Din ce ai scris tu reiese ca il folosesti mai mult la masturbare decat cu prietena... si daca ai prietena dc te mai masturbezi? asta nu pot sa inteleg straight facestraight facestraight face

| A12NDRA a răspuns (pentru BraticeviciBogdan):

Ala nu e prezervativ,e lubrifiant daca zice ca se absoarbe repede,nu? Din cate stiu eu asa e,si nu, eu nu am folosit, nu cred ca am acum nevoie.

Răspuns utilizator avertizat