| seaman_6619 a întrebat:

Miam inceput viata sexuala de 3 luni am 17 ani si de cand mi-am inceput viata sexuala am probleme cu erectia adica nu e asa ferma ca inainte inante nu aveam probleme de genul dar acum au aparut? Si nu stiu care este problema m-am gandit ca pot sa fiu alergic la prezervative sau e pe baza pshica poate ma ajutati cu un sfat multumesc

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca ai fi alergic la prezervative ai avea mancarimi si ti-ar aparea bube sau macar roseata dupa fiecare folosire. Cred ca e mai mult o problema psihologica. Poate nu erai pregatit, poate partenera ta nu este destul de apropiata de tine si nu exista intimitatea necesara.

| gigiro a răspuns:

In afara de raspunsul primit, ar trebui sa mai iei in consideratie si alt factor, mai sensibibil. daca ai practicat masturbarea sau nu.

| seaman_6619 explică:

M-am gandit si eu ca totul s-a intamplat foarte repede adica o cunosc de mult timp da acum a fost ceva mai apropiat da dar nici acum nu mai am erecti ca inante aveam erecti si in timpul zilei aiurea acum nimic

| seaman_6619 explică:

Da nu e problema de asa ceva pentru ca u nu cred ca ai inteles masturbare a existat