| razvancs a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema care ma poate ajuta? Am 17 ani si acum 3 luni am incercat sa-mi incep viata sexuala dar cand sa-mi pun prezervativul mi-am pierdut erectiacrying. Bine atunci nici nu prea avem chef de sex dar totusi credeti ca este vreo problema care imi poate da un sfat? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Si eu am patit la fel prima data. Daca fata este mai experimentata, atunci ar putea sa ti-l puna ea, asa nu-ti mai pierzi "concentrarea".

| singurinlume a răspuns:

Nu nu ai nici o problema, doar ca na nu mai folosi prezervativul prima data