| real_8268 a întrebat:

Buna mie imi place de o fata de mult timp dar ea aproape ca nu ma baga in seama. In ultimul timp ne-am mai apropiat dar tot nu stiu ce sa fac. Sa ii cer prietenia acum sau sa o las balta si sa caut alta?

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Incercarea, moarte n-are! Ce ai de pierdut? Daca accepta bine de bine, daca nu atunci iti cauti alta.

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Daca iti place fata nu inteleg dc trebuie sa renunti la ea.Pana la urma nu te costa neek daca incerci, sau poate nu o placi asa cum crezitongue.gandeste`te bine si ia o decizie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa incerci ce te costa daca incerci, ce naiba renunti asa usor la eastraight face