| GyeBaek a întrebat:

in ultimul timp imi place de o fata si eu tot ncerc sa vorbesc cu ea dar ea nu prea ma baga in seama ce ziceti ca ar trebui sa fac.

3 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Las'o in pace... poate nu te place de aia te ignora.

| PankakesS a răspuns:

Hai ca iti spun eu ce ar trebui sa faci...pai prinde-o la un colt si fu*eu...smugadanc.adaanc!laughing

| Miha99 a răspuns:

Eu cred ca ai nevoie ca cineva sa ii vb ei despre tine. Daca ea nu te baga in seama si nu te asculta.Si asa poate v-a venii ea singura la tine.Incearca si asta poate va merge. Daca ti-am fost de ajutor. FUNDApuppy dog eyes