| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de un baiat...big grin
Ce sa fac sa ma observe? Si lui ii place de mine dah in ultimul timp nu ma prea baga in seama... Ce sa fac?big grin
Dau funda pentru raspunsuri "normale"tongue

2 răspunsuri:
| Flory200 a răspuns:

Am uitat sa va spun ca...Nu prea vorbim dah stiu ca ii place de mine si...
N-am id-ul lui de mess, n-am nr de tel...Nikbig grinsad

| eliza_7547 a răspuns:

Am si eu o prietena in aceasta situatie. I-am dat si ei un sfat in aceasta privinta, si a mers.acum sunt impreuna.Iti voi da si tie acelasi sfat.
Daca va intelegeti mai bine(adica precum doi amici nedespartiti)intreaba-l pe mess(messenger)de cine ii place. Dupa ce iti raspunde sigur te va intreba si el.Descrie-l dar nu ii spune ca este el. Spune-i ca este de la el din clasa si sa o ia prin eliminare.Cand mai iti va spune ca a mai ramas doar el, intreaba-l ce se va intampla daca ii spui ca iti place de el.In functie de ce raspunde, spune-i ca iti place de el.
Daca te ajuta raspunsul meu, te rog sa-mi dai fundita.