| Andreea.:) a întrebat:

Cum as puteai sa'i spun unui baiat ce simt pentru el?
adica vreau sa spun ca am mai fost in situatii de genul si toti ma placeau si imi spuneau ei.:-s
el e diferit.
dar totusi nu stiu cum anume sa'i spun. si nici unde ar trebui sa ma intalnesc cu el.[vreau sa'i spun face to face]
adica am mai iesit de doua ori dar.thinking
na.
va rog frumos ajutati-ma.love struck
funda si multe multe multe multumiri.love struck

4 răspunsuri:
| unefillefrançaise a răspuns:

Salut happy
Cel mai mai bine e sa-i spui tot, asa o sa fi si tu mai linistita. Spune`i tot, fara emotii, fii stapana pe tine si uita`te in ochii luihee hee. Crede`ma ca si eu am trecut prin asta si daca nu`i spuneam eu ce simt pentru el, nu eram impreuna [ pentru ca el e prea timid si nu avea curajul sa`mi spuna rolling eyes ]. Nu conteaza foarte mult unde va intalniti, dar sa fie un loc linistit, mai retras [ stiu cum se comporta baietii timizi in locuri aglomerate laughing ].

Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor, dar la mine functioneazahee hee :*

| unefillefrançaise a răspuns:

Salut happy
Cel mai mai bine e sa-i spui tot, asa o sa fi si tu mai linistita. Spune`i tot, fara emotii, fii stapana pe tine si uita`te in ochii luihee hee. Crede`ma ca si eu am trecut prin asta si daca nu`i spuneam eu ce simt pentru el, nu eram impreuna [ pentru ca el e prea timid si nu avea curajul sa`mi spuna rolling eyes ]. Nu conteaza foarte mult unde va intalniti, dar sa fie un loc linistit, mai retras [ stiu cum se comporta baietii timizi in locuri aglomerate laughing ].

Sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor, dar la mine functioneaza; mult succes, o sa fie bine :*

| HappyGirl_4236 a răspuns:

Spune-i ceva de genul : Si... vroiam sa iti spun si tie un secret daca vrei si tu sa il afli happy ( el o sa fie curios si o sa te intrebe ce secret ) Te plac foarte mult si chiar nu stiu cum sa iti spun esti foarte simpatic ( dar pe un ton mai calm si gingas ) happy succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa-i spui unui cat este de drag pentru tine si ca nu-l vei face sa sufere cat timp vei fi cu el