| Lovley a întrebat:

Mie imi place de un baiat din alta clasa. Dar el nu prea imi da semne, ce sa fac ca sa il cuceresc?

fundoiiii love struck

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand vorbesti cu el si vezi cum se poarta, daca zice ca nu vrea ii respecti decizia si cauti altul care se simte atras de tine, nu ai cum sa obligi omul sa te iubeasca pentru ca nu va exista nimic.

| sorinL1 a răspuns:

Ii arati breteaua de la sutien.

| ynculpatu a răspuns:

Date pe langa el incearca sa-i zici ce simti daca nu te place n-ai ce face si eu am vut acest ghinion