| Teddy12 a întrebat:

Imi place de un baiat... ceva sfaturi va rog.Multumesc! Fundoiiii

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Baga-te in seama cu el, vorbeste cu el, spune-i ca il placi

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Intra in,, dialog,, cu el.Imprumuta carti de care ai avea nevoie,cere-i parerea in anumite privinte,roaga-l sa te insoteasca undeva... Apoi, daca e sa fie, lucrurile v-or,, merge,, de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi mai departe, vorbeşte cu el deschis despre voi, vedeţi la ce vă potriviţi, cum vă potriviţi cel mai bine, vezi dacă merită să investeşti sentimente pentru acest băiat.
Te pup!

| Morrígu a răspuns:

Ce fel de sfaturi ai vrea sa primesti? Fi tu nu altcineva, sau ce spun alti sa fi, spune-i direct ca iti place sau daca nu pastreaza pentru tine...

Răspuns utilizator avertizat
| MadDeyu a răspuns:

Avand in vedere ca iti raspunde un baiat... Incearca sa ii atragi atentia, fa-te vazuta. Intra in discutii cu el, te poti interesa ce fel de muzica asculta ce filme ii plac. Daca aveti ceva in comun de exemplu muzica puteti merge impreuna la un concert intr-un club sau ma rog. Este destul de usor sa te bagi pe sub pielea lui si sa fii si placuta in acelasi timp.
Bafta!

| Anyta98 a răspuns:

Priviri discrete dar in asa fel incat sa observe, fi mereu cu zambetul pe buze, si cel mai important >> FI TU INSATI

| Teddy12 explică:

As vrea sa-i atrag atentia prin zambet sau ceva de genu...