| anonim_4396 a întrebat:

mie imi place de un baiat, insa imi este cam rusine sa vorbesc cu el de fata deoarece sta des cu prietenii lui(care sunt cam golani). Acum ceva timp am rugat niste colege sa imi faca cunostinta cu el, insa cand sa incepem si noi o conversatie, el si-a spus doar numele, a dat mana cu mine si a plecat repede.Acum cateva zile, cand am fost cu mai multe clase(din scoala) la un film la mall, un coleg de-al meu(care stie ca imi place de acest baiat si care e bun prieten cu el) l-a intrebat ce parere are despre mine, iar acesta a raspuns ca am fruntea mare(un lucru ciudat, deoarece nu am fruntea mare laughing ). - Aceste lucruri m-au deranjat pentru ca in fiecare zi cand il vad la scoala el se uita deseori la mine si uneori, cand e singur(adica fara prieteni prin jur) imi zambeste(asta insa rareori).
Puteti sa-mi dati si mie o idee, adica daca ma simpatizeaza macar sau ceva...ca nu mai inteleg nimic.big grin

Răspuns Câştigător
| Andrew011 a răspuns:

As avea o sulutie, sper sa fie de ajutor... pai ar cam trebui sa il inviti pe baiat la un suc sau sa ii spui pe mess daca nu ar vrea sa iesiti la un suc impreuna singuri fara prietenii lui ca vrei sa vorbesti ceva cu el... atunci ii spui ce simti pentru el. El daca chiar nu simte aceleasi lucruri pentru tine iti garantez ca atunci cand ii vei spune. o sa accepte sa fiti impreuna big grin. Bafta big hug

2 răspunsuri:
| dana_9056 a răspuns:

Aualeu orice fata cand e indragostita crede ca baiatul se uita la ea si ii zambeste nu-ti mai fa sperantE!

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Vad o gramada de posturi cu..se uita la mine oare ma place?
Pai normal ca se uita omu' la tine daca te holbezi intruna la el. vrea sa vada de holbezi de aia se uita la tine laughing sper ca te-am ajutat rolling on the floor